Podpořte nás

Podpořte nás a pomozte nám najít další hrdiny, kteří zachraňují životy

  • Za Váš příspěvek můžeme navštívit další města a školy naší republiky a umožnit tak zájemcům vstup do registru dárců kostní dřeně. Na místě jsme zpravidla k dispozici po celý den, abychom vyšli vstříc i lidem pracujícím na směny nebo studentům.

  • Můžeme také připravit edukační materiály na téma dárcovství kostní dřeně a krve, které rozdáme studentům na školách během našich přednášek.

  • Navštívíme s hrdinským náborovým stanem hudební festivaly a další akce pro veřejnost.

Naše bankovní spojení 

 2441106002/5500

Je možné zaslat jakoukoli částku. Děkujeme! Pokud budete chtít potvrzení (darovací smlouvu), prosím napište nám, rádi Vám ji vystavíme a zašleme. 

Další formy pomoci

Partnerství

Pokud se Vám líbí naše aktivity, budeme rádi, když se Vaše firma stane naším partnerem. Rádi společně domluvíme podmínky partnerství.

Vlastní aktivita

Ve velkých městech je potřeba v den náboru několik dobrovolníků, kteří nám pomohou s procesem zapisování. Mít spojku na místě je ideální. Chcete nám pomoci uspořádat akci v místě vašeho bydliště? Napadá Vás (nebo máte) prostor, kde by se dal nábor uspořádat? Pojďte do toho s námi!

Jste dárce nebo příjemce kostní dřeně a rádi byste svoji zkušenost předali dál? Natočte krátké video nebo sepište článek. Rádi ho zveřejníme.

Nabídka produktů a služeb

Před nábory necháváme pravidelně tisknout letáky a plakáty k události, které roznášíme po městě. Potřebujeme edukační materiály, vizitky a placky. Budeme vděční například za hezké fotografie z náborů, různá edukační videa (osvěta/rozhovory) nebo pomoc s naším vizuálem. Prosím, ozvěte se nám v jaké oblasti nám můžete pomoci.

Charitativní snídaně, sbírka ve firmě

Uspořádejte pro nás charitativní snídani ve své firmě, můžete nám věnovat výtěžek z tomboly nebo udělat sbírku mezi kolegy či ve své kavárně. Fantazii se meze nekladou!

Chcete nás podpořit?

Podpořte nás a pomozte nám najít další hrdiny, kteří zachraňují životy. Děkujeme.

Kontakt

NÁBOR HRDINŮ, z. s., U Vrbiček 691,  294 41 Dobrovice<br /> IČ 09192450

NÁBOR HRDINŮ, z. s., U Vrbiček 691, 294 41 Dobrovice
IČ 09192450

+420 777 66 88 78

+420 777 66 88 78

info@naborhrdinu.cz

info@naborhrdinu.cz

© 2021 Všechna práva vyhrazena
jankuncik.cz